Три українські НПО отримують консультативну підтримку pro bono

Manoff Foundation надає консультативні послуги українським неприбутковим організаціям. На сьогодні наша команда вже мала досвід співпраці з трьома НПО.


Наш перший консультаційний проєкт – допомога керівній команді платформи для освітнього краудфандингу GoFundEd в аналізі їхньої донорської бази, факторів, що впливають на успіх проєкту та на вплив від їхньої роботи.


Влітку 2019 ми допомагали Ukraine Global Scholars, організації, що допомагає українським учням отримати повні стипендії на навчання у найкращих університетах світу, проаналізувати пул заявників, щоб підвищити кількість та якість кандидатів на майбутнє. Ми працювали з випускниками програми та розробили комплексну серію ресурсів для потенційних фіналістів, з чіткими й конкретними порадами, що допомогли б їм позбутися найбільш численних слабких сторін, які ми визначили за результатами останніх кількох років.


Зараз ми консультуємо Leaders Fund, новий проєкт, що надає щомісячні стипендії лідерам перспективних соціальних ініціатив ув Україні, щоб посилити вплив їхньої діяльності.


Зацікавлені отримувати консультативну підтримку pro bono? На нашому сайті Ви знайдете детальну інформацію та зможете подати заявку.