Стажування у Manoff Foundation Весною/Влітку 2020

Цього року Manoff Foundation знову надає можливість стажування для двох українських студентів. До команди знову долучився Ернест Протас, він працює з нами вже другий рік. Також до команди долучилася нова інтернка, Олеся Савка.Ернест – випускник Taft School, він розпочне навчання в Amherst College цієї осені. Олеся випустилася з тернопільської школи у 2019 та взяла gap year, аби працювати в Фонді Східна Європа та подати заявки до закордонних коледжів та університетів. Цієї осені вона розпочне навчання у Georgetown University in Qatar.


Олеся й Ернест розпочали стажування у квітні та вже досягли значних результатів. На сьогодні основні їх обов’язки пов’язані з менеджментом ENGin, нашої програми для підвищення рівня розмовної англійської мови для учнів та студентів, що працює за принципом рівний-рівному. Ернест працює над залученням нових учнів та волонтерів та допомагає їм розпочати навчання/викладання у програмі, а Олеся взаємодіє з наявними учасниками, щоб упевнитися, що вони отримують якнайкращий досвід від участі у ENGin. За їх керівництва та наставництва від Manoff Foundation до ENGin долучилися понад 600 студентів та волонтерів.


Крім роботи над ENGin, Олеся й Ернест допомогли із запуском UGS Jr., нової ініціативи Manoff Foundation, та провели інтерв’ю для більш ніж 60 кандидатів. Також вони беруть участь у комунікації із минулорічними бенефіціарами Metelyk Grant і залучені до PR/інформаційної підтримки фонду.


Інтерни залишаються одним із наших ключових ресурсів, адже вони допомагають фонду збільшити позитивний вплив від його діяльності. Ми також раді, що маємо можливість допомогти українській молоді розвивати професійні навички, отримати досвід лідерства та відкривати неприбутковий сектор.