Manoff Foundation дає можливість пройти стажування українським студентам

Влітку 2019 внаслідок співпраці із Ukraine Global Scholars до нашої команди долучилися двоє фіналістів цієї неприбуткової організації - Ернест Протас і Аліса Григорович. Ернест і Аліса працювали з командою 8 тижнів та зробили величезний вклад у запуск Гранту “Метелик”. До їхніх обов’язків входила комунікація з потенційними учасниками конкурсу, розгляд заявок, проведення інтерв’ю з фіналістами, створення інформаційних матеріалів та багато іншого.


Варто зазначити, що стажування складалося не лише з професійних завдань, а включало також освітній компонент - ознайомлення з американським бестселером Winners Take All by Anand Giridharadas, який розкриває всесторонній погляд на благодійну діяльність в сучасних умовах. Оскільки у книзі йдеться про американські реалії, Ернест і Аліса спробували адаптувати описані ідеї до української дійсності.


І Ернест, і Аліса – в захопленні від літнього стажування. “Це був цінний досвід, що допоміг мені навчитися відповідальності, тайм-менеджменту та точності. Зокрема, те що мені сподобалося – можливість мати позитивний вплив: ця ініціатива, мабуть, ініціюватиме якісні суспільні зміни” – так описала свій досвід Аліса. “Я зрозумів, як працювати зі стартапами, вирішувати несподівані проблеми та складні завдання; як проводити дослідження для соціального проєкту та обробляти отриману інформацію; як знаходити спільну мову з учасниками та потенційними партнерами. Чудово отримати можливість брати участь у процесі прийняття рішень, пропонувати власні ідеї, а також – працювати досить незалежно.” – сказав Ернест.


Для нашої ж команди такі стажування мають подвійну цінність. По-перше, студенти надають нам надважливу підтримку у виконанні ключових проєктних завдань: без них ми не запустили б програму грантів. По-друге, стажування – це компонент, що наближає нас до ключової цілі фундації – залучення української молоді до активної роботи у соціальному секторі.


Даючи студентам можливість влітку працювати у програмі грантів та отримати реальний досвід роботи у фонді, ми сподіваємося надихнути їх долучитися до роботи, що змінила б їхні громади на краще.


Очікуємо, що влітку 2020 до нашої команди долучиться ще більше талановитих українських студентів!