Manoff Foundation запускає програму наставництва для української молоді

Цього літа команда Manoff Foundation запустила нову програму UGS Jr. в співпраці з Ukraine Global Scholars. UGS Jr. – це річна програма, розроблена для перспективних молодих людей з України, спрямована на те, аби розширити мислення учасників, допомогти визначитися з чіткою метою на майбутнє та підтримати у розробці поетапного плану, що допоможе втілити вищезгадану ціль в життя.


Навчальний план програми включає такі теми як: “У чому моє призначення?”, “Як започаткувати власний проєкт та як зробити його дієвим?”, “Як змінювати світ?”. За підтримки ментора, учні створять персоналізовані “плани зростання”, що міститимуть конкретні кроки та стратегії для досягнення кожної мети. Протягом року учні братимуть участь ув онлайн-зустрічах із ментором, що допоможе забезпечити прогрес у звершеннях та подоланні можливих перешкод. Програма також спрямована на покращення знань учнів із англійської мови та математики.


Для запуску програми UGS Jr. ми обрали 5 учнів із тих, хто подавали заявку до UGS та пройшли процес відбору. Переглядаючи заявки та проводячи інтерв’ю, наша команда звертала увагу на учнів із високою академічною успішністю, досягненнями у різних сферах поза школою та інтересом до впровадження змін у своїй громаді. Ми також оцінювали мотивацію, цінності, мислення, бажання навчатися та змінюватися. Варто зазначити, що ми надавали перевагу учням із сімей зі скромними фінансовими спроможностями, що проживають поза великими містами.


Ось цьогорічні учасники UGS Jr.:

Марія Сорокіна, м. Ковель

Марія Котюк, м. Луцьк

Мирослав Бур, м. Кролевець

Анна Лавренчук, м. Гнівань

Дарія Лук’яненко, м. Херсон